Petr Vabroušek: Lighthacker podporuje můj výkon

Petr Vabroušek je triatlet a občasný ultramaratonec se zálibou v obzvlášť extrémních závodech. I Petr má svého Lighthackera a jeho […]

Petr Vabroušek je triatlet a občasný ultramaratonec se zálibou v obzvlášť extrémních závodech. I Petr má svého Lighthackera a jeho sílu infračerveného světla využívá pravidelně. V čem mu pomáhá a proč sílu světla doporučuje i všem ostatním?

Proč jsi začal používat Lighthackera?

Miluji slunce a celý život cítím, že mě jeho energie nabíjí. Zejména v zimě, kdy je v našich zeměpisných šířkách slunce málo, rád využívám možnost čerpat energii z panelu Lighthacker. Kdykoli to jde, tak si pobyt s rodinou i tréninky – cyklistické, běžecké – načasuji ven, když svítí slunce. To ale v zimě bývá dost problém. Pak jsem opravdu rád, když můžu energii „nasávat“ i z panelu.

Co ti v zimě bez slunce chybí?

Když slunce nesvítí, cítím se letargický a ospalý, což je fajn, když si chci jít lehnout, ale ne když mě čeká těžký trénink nebo závod.

Jak ti Lighthacker pomáhá v rámci vrcholového sportu?

Vrcholovému sportu se věnuji celý život a aby tělo vydrželo v perfektním stavu i po čtyřiceti sezónách, je třeba dbát o jeho perfektní zdravotní stav. Svícení Lighthackerem mi přináší lepší náladu, více energie, rychlejší regeneraci mezi tréninky a rychlou rekonvalescenci po drobných zraněních.

Vidíš ve svícení Lighthackerem velkého pomocníka?

Vrcholový výkon se skládá z několika důležitých částí a svícení před Lighthackerem je určitě jednou z nich. Při mé zátěži často vznikají lokální bolístky nebo zranění a lokální svícení Lighthackerem mi pomáhá rychleji se vrátit do tréninku.

Co bys vzkázal těm, kteří nad jeho koupí zatím přemýšlí?

Využijete ho doma všichni. Mám radost, že se před panelem střídám se zbytkem rodiny. Byť to znamená, že si na svícení musím občas trochu počkat, je skvělé, že jsme ho začlenili do každodenní rutiny nás všech.

Obchod.

Nejvýkonnější fotobiomodulační panely svého druhu. Udělejte první krok na cestě ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu a vyberte si produkt ze základní řady či novinku Lighthacker Pulse. Pro řešení lokálních obtíží je ideální Lighthacker Gold. Každodenní využití najde ve vašich domovech Lighthacker Diamond. A vrcholovým sportovcům, sportovním klubům nebo klinikám doporučujeme Lighthacker Platinum, který bez problémů osvítí celé tělo.

Pulzní technologie

Lighthacker Diamond Pulse

44.000 
Doprava zdarma
Nejžádanější panel

Lighthacker Diamond

34.000 
Doprava zdarma
Řešení lokálních obtíží

Lighthacker Gold

18.800 
Doprava zdarma
Vhodný pro profesionály

Lighthacker Platinum Pulse

128.000 
Skladem
Doprava zdarma