Naše mise

Našim cílem je přinášet na trh špičkový produkt, který může výrazně ovlivnit naše každodenní fungování a náš život. Zároveň chceme přinést celostní přístup k životu, pohled na sebe samého a své zdraví. Přicházíme s něčím, co může optimalizovat doslova zdraví každé naší buňky, naši energii a optimalizovat náš hormonální systém a to každý den, z pohodlí našeho domova.

 

Kdo?

Tým Sporthacking

Přenášíme know how ze světa vrcholového sportu blíž k lidem. Díváme se na věci komplexně a propojujeme základní pilíře úspěchu a spokojenosti: mentální přípravu, regeneraci, stravu a trénink a ukazujeme na zásadní spojitosit a souvislosti mezi nimi.

 

Vít Schlesinger – konzultant a stratég vrcholových sportovců.

 

Jako konzultant a stratég vrcholových sportovců cestuje Vítek s klienty po celém světě. Pracuje komplexním přístupem, tzv. Sporthackingem. Před 6 lety navštívil celosvětový biohacking summit v Kanadě a poznal, jak se fotobiomodulace hojně využívá pro různé účely a jaký má široký dopad pozitivních benefitů na lidské zdraví.

 

Fotobiomodulace je hojně využívána jednak americkou armádou a jednak také řadou světových olympioniků a celebrit. Vítek používal americké panely Joovv, kde sám na sobě měl možnost pozorovat účinky a benefity červeného a infračerveného světla. S časem stále pozoroval přínosy terapie světlem a pustil se do studia této problematiky. Prošel stovky studií, zajímal se o hiostorii, nejideálnější vlnové délky, zajímal se o využití v praxi – především vrchololvém sportu, až se po čase setkal s odborníky v oboru a společně s vývojovou firmou se rozhodli udělat vlastní panely pod značkou Lighthacker, které mají splňovat ty nejpřísnější kritéria.

 

 

Spojil se s vývojovou firmou, která má přes 20 let zkušeností s prací s červeným světlem a po jejich vzájemných sympatiích se rozhodli vytvořit produkt, který nebude kompromisem a který by splňoval ty nejpřísnější požadavky těch nejnáročnějších klientů. Po cca 2 letech přichází na trh s produktovou řadou Lighthacker, která je určena především vrcholovým sportovcům, ale najde široké uplatnění i u lidí, kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší.