Co říkají odborníci
a zákazníci
o Lighthackeru?

Je zřejmé, že fotobiomodulace se stává jedním z důležitých „hacků“ a optimalizátorů nejen na poli vrcholového sportu, ale také se již stává dostupnou v každodenním uspěchaném životě „každého člověka“. Jsem nadšený, že se podílím na vývoji tak špičkového zařízení, které sám hojně využívám a především s ním mám nespočet prokazatelných výsledků u svých klientů.

Mgr. Vít Schlesinger
- konzultant a stratég vrcholových sportovců

Terapie červeným světlem je fantastická neinvazivní přírodní metoda, která má a bude mít ve sportu čím dál větší uplatnění. Sám terapii světlem praktikuji takřka každý den a doporučuji svým klientům především pro urychlení regenerace buněk, pro její silné protizánětlivé funkce a pro tvorbu mužských hormonů. Využívám od Sporthacking Lab panely Diamond, které nemají v tomto oboru konkurenci.

Aleš Pařez
- kondiční trenér hokejových hvězd a Bílí Tygři Liberec

Osobně panel Lighthacker používám a jsem s nim více než spokojený. Konkrétně mám přes den více energie, po náročných trénincích mě na další den o mnoho méně bolely svaly a lépe jsem začal regenerovat.

Zlepšila se mi kvalita spánku a celkově jsem se cítil šťastnější. Proto, bych rád tento panel s infračerveným světlem doporučil nejen každému sportovci, ale i lidem, kteří se zabývají zdravým životním stylem a pečují o sebe.

Dominik Špavelko
-kondiční trenér FC Baník Ostrava

Infračervené světlo používám už půl roku doma i na cestách téměř každodenně a cítím pokaždé urychlení regenerace a příjem energie. Nejčastěji ho využívám hned ráno na obličej a srdce a poté na aktuální bolístky lokálně na těle. Světlo se stalo mojí součástí na turnajích po světě, už si to bez něj nedovedu představit. Rozhodně doporučuji, skvělá investice.

Hanka Matelová
- Stolní tenis - hráčka top 40 světa, několikanásobná mistryně ČR

Hráči HC Mountfield používají pravidelně panely Lighthacker k navýšení výkonu a energie a také po tréninku či zápase na urychlení regenerace a dodání energie. Cítí se fit a mají více energie, také cítí přínos v lepším spánku, který je pro regeneraci zásadní.

Michal Tvrdík
- kondiční trenér HC Mountfield HK

Lighthacker využíváme především k lokální regeneraci měkkých tkání po výkonu, ale taktéž k revitalizaci organismu a navýšení výkonu před tréninkem či utkáním. Ze zkušeností vnímám rychlejší proces samotné regenerace, ale i hojení, např. po úrazu či zranění, což je pro náš tým klíčové.

Miroslav Mikšíček, kondiční trenér 1. FC Slovácko

Miroslav Mikšíček
- kondiční trenér 1. FC Slovácko

Udělejte první krok ke svému zdraví

Do obchodu

Máte dotaz?

Markéta vám ráda zodpoví veškeré dotazy.