Matěj Kuznik: Lighthacker je moje výhoda

Matěj Kuznik je MMA zápasník v organizaci Oktagon. Je taky MMA trenér a osobní trenér. Matěj Kuznik má svého Lighthackera […]

Matěj Kuznik je MMA zápasník v organizaci Oktagon. Je taky MMA trenér a osobní trenér. Matěj Kuznik má svého Lighthackera a jeho sílu infračerveného světla využívá hned několikrát denně. V čem mu pomáhá a proč sílu světla doporučuje i všem ostatním? Čtěte dál.

Proč jsi začal používat Lighthacker?

Trávím většinu času v interiéru – ať už trénuju já, nebo vedu své klienty. Snažím se alespoň hodinu denně vyhradit čas na to, abych byl někde venku na slunci. Bez slunečního světla se rozhodně necítím dobře. Sám vím, jak dobře se cítím, když stihnu jít alespoň na 10 minut před tréninkem jít ven na sluníčko. Stejný pocit mám při používání Lighthackera.

Jak jsi tedy Lighthackera začlenil do své každodenní rutiny?

Mým cílem bylo zlepšit imunitu, regeneraci a spánek. Lighthackera používám dvakrát denně. Nabíjí mě energií hlavně po probuzení a v temných dnech – na podzim a v zimě, kdy není dostatek světla, mi nahrazuje sluneční energii.

Je jasné, že častý trénink a zápasy musí být hodně vyčerpávající.

Pomáhá mi to, že se hodně zajímám o biohacking a o zdravý životní styl. Jsem holistický trenér, takže hodně dbám nato, abych byl v životě i v tréninku co možná nejvýkonnější. Tak jsem objevil i Lighthackera.

Takže Lighthackera bys doporučil i svým klientům?

Lighthacker je pro MMA zápasníka dobrý pomocník. Je dobrý pro aktivaci mitochondrií a regeneraci po těžkém tréninku. Zvedá mi výkonnost i fokus na samotném tréninku.

Co bys vzkázal všem, kteří nad koupí panelu ještě váhají?

Víte, ve vrcholovém sportu je to hodně o detailech. Já osobně Lighthackera vnímám jako malou výhodu nad ostatními, kteří ho nemají. A mít zásadní výhodu nad ostatními – to je pocit k nezaplacení.

Matěj Kuznik, MMA zápasník

Obchod.

Nejvýkonnější fotobiomodulační panely svého druhu. Udělejte první krok na cestě ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu a vyberte si produkt ze základní řady či novinku Lighthacker Pulse. Pro řešení lokálních obtíží je ideální Lighthacker Gold. Každodenní využití najde ve vašich domovech Lighthacker Diamond. A vrcholovým sportovcům, sportovním klubům nebo klinikám doporučujeme Lighthacker Platinum, který bez problémů osvítí celé tělo.

Pulzní technologie

Lighthacker Diamond Pulse

44.000 
Doprava zdarma
Nejžádanější panel

Lighthacker Diamond

34.000 
Doprava zdarma
Řešení lokálních obtíží

Lighthacker Gold

18.800 
Doprava zdarma
Vhodný pro profesionály

Lighthacker Platinum Pulse

128.000 
Skladem
Doprava zdarma