Jak Lighthacker pomáhá při práci na home-office

Když mi moje přítelkyně poprvé řekla o Lighthackeru, byl jsem nadšený a nemohl jsem se dočkat, až ho vyzkouším. Neměl […]

Když mi moje přítelkyně poprvé řekla o Lighthackeru, byl jsem nadšený a nemohl jsem se dočkat, až ho vyzkouším. Neměl jsem žádné předchozí znalosti o výhodách červeného a infračerveného světla pro lidské tělo a zdraví, kromě toho, že ho moje přítelkyně využívala před rokem jako součást léčby na klinice. Musím přiznat, že už tehdy jsem byl pozitivně překvapen účinky, které na ní světelná terapie měla, když nebyla zcela zdravá. Byl jsem plný nadšení a zvědavosti, jak se Lighthacker projeví na mně, jako na ,,relativně’’ zdravém člověku.

Mé první použití

Když jsme se dozvěděli, že budeme mít panel Lighthacker doma několik dní, věděl jsem od prvního okamžiku, že chci tuto příležitost plně využít. ,,Budu ho používat každé ráno a každý večer, abych z něj získal co nejvíce,’’ řekl jsem si. Když konečně přišel čas na první svícení, bylo 8 hodin večer, celý den jsem pracoval za počítačem a cítil jsem se poměrně unavený, pálily mě oči. Obvykle bych byl připraven ulehnout na gauč a pak se po dvou hodinách přesunout do postele a spát. Ale to bylo předtím, než jsem použil Lighthacker.

Sestavil jsem panel, nastavil časovač na 20 minut, sedl si před panel, sundal si tričko a zapnul ho. Byl jsem ohromen sílou a jasem světla. Byl to velmi příjemný hřejivý pocit na kůži a na tváři. Začal jsem dělat základní dechové cvičení a postupně se cítil stále více uvolněný. Pocit byl velmi podobný, jako když ležíte na pláži se zavřenýma očima a slunce vás příjemně prohřívá.

Uplynulo 20 minut a najednou se světlo vypnulo. Otevřel jsem oči a byl ohromen tím, že bolest očí i celodenní únava z hledění do obrazovky byla úplně pryč. Vstal jsem a začal si uvědomovat účinky. Cítil jsem se skvěle. Cítil jsem se, jako kdyby nebylo 8 hodin večer, ale jen 2 hodiny odpoledne a jako by mi zrovna začala působit dávka espressa. Nebyl jsem ale roztěkaný, jak to po kávě někdy bývá. Měl jsem tzv. příjemně dobité baterky.

Bylo to dechberoucí. 20 minut přímého infračerveného světla a já se cítím takhle skvěle? Co je tohle za čáry?

 

Můj první týden

Během prvního týdne, kdy jsme si Lighthacker (Diamond) panel přinesli domů, jsem začal mít problémy s bolestí krku a trapéz. Nejspíše typické svalové zatuhnutí svalů kolem krku. Bolest mě trápila a nebyl jsem schopen plně pohybovat hlavou. Moje pohyblivost krku byla snížena tak na 30 % a když jsem se chtěl podívat do stran, musel jsem otáčet celé tělo. Bolest byla nejhorší po probuzení. Celé tělo bylo tuhé, takže každý pohyb hlavy bolel ještě víc. Vstal jsem v 7 hodin ráno s omezenou pohyblivostí hlavy, nastavil jsem panel na 20 minut a užíval si červené světlo, které mě pomalu probouzelo. Nasvítil jsem se na 10 minut zepředu a 10 minut zezadu na bolavý krk. Když světlo zhaslo, hned jsem si uvědomil, jak velká úleva přišla. Mohl jsem otáčet hlavou do stran mnohem snadněji a přestože jsem bolest ještě trochu cítil při úplném otočení hlavy, při normálním fungování jsem byl pak bez bolesti.

V následujících dnech jsem si vždy nastavoval časovač na 20 minut a používal panel ráno a večer, jak jsem si předsevzal. Po několika dnech jsem zjistil, že mi stačí méně a že pocitově nabitý už jsem většinou po 10 minutách svícení.

Na konci týdne, v pátek, když jsem kolem 8 hodiny večeřel, začal jsem nahlas přemýšlet a sdílet své zkušenosti s mojí partnerkou. ,,Cítím se skvěle!’’ začal jsem. ,,Je konec týdne a stále mám energii.“ Obvykle bych vyčerpaný ležel na gauči, čekajíc na víkend. Ale teď ne. Cítím se fakt dobře. A to jsem neměl vůbec lehký pracovní týden. Ale teď se nestačím divit, jakou mám stále energii a pozitivní náladu. To světlo musí dělat něco dobrého.

Moje klíčová zjištění

Je to měsíc od doby, co máme doma náš vlastní panel Lighthacker (Diamond) a musím říct, že cítím všechny výhody.

  • Zlepšila se kvalita mého spánku. Mám nyní hlubší spánek a probouzím se ráno odpočatý.
  • Celkově se mi zvýšila moje energie a mám dost sil na zvládání pracovního dne, cvičení ve fitku po práci a ještě mi pak i energie zbyde.
  • Zvýšila se také moje sexuální touha. Nejsem si úplně jistý, zda je to jen díky panelu, nebo i skutečnosti, že jaro je téměř za rohem, každopádně moje libido je opět více při chuti.
  • Je to skvělé na hojení zranění a rychlejší obnovu. Udělal jsem experiment, když jsem měl z posilovny velmi namožené svaly na nohou. Ze zvědavosti jsem večer nasvítil pouze jednu nohu. Další den byla jedna – ta nasvícená – noha téměř bez bolesti, zatímco druhá noha byla stále hodně namožená a znatelně víc bolavá.

Dnes Lighthacker doporučuji každému, protože opravdu věřím, že to je nástroj se spoustou blahodárných účinků a že by měl být v každé domácnosti. Obzvlášť v oblastech, kde lidé nemohou přirozeně dobíjet baterky slunečním svitem (kam ČR rozhodně patří). A když nic jiného, tak věřím, že by si každý měl najít 10 minut denně, zastavit se a věnovat se sám sobě. Za mě je Lighthacker ideální pomocník pro kvalitnější život – zvyšuje energii a výkonnost, ulevuje od bolesti, zkvalitňuje spánek, libido atd. Už po 30 dnech používání cítím všechny tyto benefity a nemůžu se dočkat, co dalšího mi delší používání přinese.

Filip Černý, 32 let – Product Marketing Manager ve firmě Progress

Obchod.

Nejvýkonnější fotobiomodulační panely svého druhu. Udělejte první krok na cestě ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu a vyberte si produkt ze základní řady či novinku Lighthacker Pulse. Pro řešení lokálních obtíží je ideální Lighthacker Gold. Každodenní využití najde ve vašich domovech Lighthacker Diamond. A vrcholovým sportovcům, sportovním klubům nebo klinikám doporučujeme Lighthacker Platinum, který bez problémů osvítí celé tělo.

Pulzní technologie

Lighthacker Diamond Pulse

44.000 
Doprava zdarma
Nejžádanější panel

Lighthacker Diamond

34.000 
Doprava zdarma
Řešení lokálních obtíží

Lighthacker Gold

18.800 
Doprava zdarma
Vhodný pro profesionály

Lighthacker Platinum Pulse

128.000 
Skladem
Doprava zdarma